Dienst Culturele Zaken & GC Cultuurhuis Safarken

rsz_15rsz_img_5586

De Cultuurdienst is het centrale punt voor het cultuurbeleid van onze gemeente, met een aantal duidelijke opdrachten rond het cultureel gebeuren. 

Met vragen of opmerkingen kan je steeds terecht aan het onthaal of bij de cultuurfunctionaris.

De balie van het Cultuurhuis is geopend:

  • maandag van 09:00-11:45u en 14:00-18:45u
  • dinsdag tot vrijdag van 09:00-11:45u

Buiten deze administratieve uren wordt permanentie voorzien voor activiteiten die doorgaan in het Cultuurhuis.

Sluitingsdagen

sluitingsdagen_cultuurhuis_Safarken_2017

Personeel

cultuurfunctionaris

Inge                                                                                                                                                                                                                                                     
Inge François
tel. 09 337 77 12
e-mail: inge.francois@wachtebeke.be 

onthaal - balie
Carine De Vleesschauwer
tel. 09 337 77 36
e-mail: carine.devleesschauwer@wachtebeke.be   

lokaalreservatie

margot

Margot Van Rumst
tel. 09 337 77 38
e-mail: margot.vanrumst@wachtebeke.be

Leo Dillen
tel. 09 337 77 28
e-mail: leo.dillen@wachtebeke.be

secretariaat - gemeentelijk informatieblad - gemeentelijke uitleendienst

pascale

Pascale Bardyn
tel. 09 337 77 37
e-mail: pascale.bardyn@wachtebeke.be

bardiensten - technische ondersteuning - onderhoud

gert

Gert Nevejans
tel. 09 337 77 28
e-mail: gert.nevejans@wachtebeke.be

leo_foto_397x600

Leo Dillen
tel. 09 337 77 28
e-mail: leo.dillen@wachtebeke.be

koen

Koen Audenaert
tel. 09 337 77 28
e-mail: koen.audenaert@wachtebeke.be

Bram Dillen
tel. 09 337 77 28
e-mail: bram.dillen@wachtebeke.be

Mathieu Wellens
tel. 09 337 77 28
e-mail: mathieu.wellens@wachtebeke.be

onderhoud en interieurverzorging

Jaqueline_website_personeel_338x600

Jacqueline Helsens
tel. 09 342 71 65
e-mail: jacqueline.helsens@wachtebeke.be

Contactgegevens

Dr. J. Persynplein 6
9185 Wachtebeke
inge.francois@wachtebeke.be
09 337 77 36

Openingsuren

De balie van het Cultuurhuis is geopend:

ma: 09:00 > 11:45u en 14:00 > 18:45u
di > vrij: 09:00 > 11:45u